ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2024
У складу са важећим Законом о спорту Р Србије и ВА Правилима пливања подсећамо све чланице да је сваки клуб и пливач у обавези да пре одласка на међународно такмичење ван Србије добије сагласност Пливачког савеза Србије за наступ на такмичењу. Напомињемо да резултати остварени на такмичењима за које се није добила сагласност неће бити уврштени у базу ПСС.
Сагласност се добија попуњавањем и слањем обрасца који можете преузети овде.
Образац за постављени нови национални рекорд на такмичењу у иностранству, на снази од 15.01.2019. године, можете преузети овде.
Обавештавамо Вас да све резултате и информације о такмичењима можете наћи на следећем серверу LINK
Календар пливачких манифестација и такмичења 2024
Tакмичење |
Датум |
Mесто |
swim rankings ON-LINE |
Пропо-зиције | Пријава | Резултати | |||
lxf | html | lxf | извештај ТК | ||||||
♦ | |||||||||
ДРЖАВНА ПРВЕНСТВА И ТАКМИЧЕЊА У ОРГАНИЗАЦИЈИ ПСС | |||||||||
Дубочица опен | 20.01. | Лесковац | |||||||
Државно првенство у пливању на 5000m у базену | 27.01 | Београд | |||||||
Мастерс првенство у пливању на 1500 m у базену | 27.01. | Београд | |||||||
Полет Куп - 13. Меморијал Мартин Бурнаћ | 03-04.02. | Сомбор | |||||||
Летњe првенство централне Србије, 1 коло | 10.02. | Крагујевац |
|||||||
Летњe првенство централне Србије, 2 коло | 17.02. | Крагујевац |
|||||||
Отворено првенство Војводине (јуниори и апсолутно) | 17.02. |
Нови Сад - СПЕНС |
|||||||
Анте Ламбаша | 24-25.02. | Београд | |||||||
Анте Ламбаша мастерс | 24-25.02. | Београд |
|||||||
Војвода Живојин Мишић | 02.03. | Ваљево | |||||||
Џивџан, митинг младих пливача | 03.03. | Београд | |||||||
Све пролази Звезда траје | 10.03. | Београд | |||||||
Летње појединачно и екипно првенство Србије за јуниоре и у апсолутној конкуренцији | 14-17.03. | Београд | |||||||
Лига младих пливача 1, 2 коло | 23.03. | Нови Сад |
|||||||
Четворомеч ( СРБ-БИХ-ЦРО-СЛО) | 23.-24.03 | Београд | |||||||
Суботичких 200 и више | 30.03. | Суботица | |||||||
Куп Ниша | 06.04 | Ниш | |||||||
Пролећни куп Баната | 06.04 | Кикинда | |||||||
Меморијал Александар Латинић Шуки | 13-14.04 | Београд | |||||||
11. април - МАСТЕРС | 13-14.04 | Београд | |||||||
11. април Гранд При | 13-14.04 | Београд | |||||||
Ускршњи митинг | 20.04 | Нови Сад - Клиса | |||||||
Пријавни lxf - пријавни lenex фајл за такмичење Резултати html - стартна листа и on-line резултати Резултати lxf - завршни резултати у lenex формату Резултати pdf - завршни записник такмичења у pdf формату |
|||||||
..................................................................................................... Све резултате ПСС такмичења можете погледати и у Swimrankings бази |
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2022
У складу са важећим Законом о спорту Р Србије и ФИНА Правилима пливања подсећамо све чланице да је сваки клуб и пливач у обавези да пре одласка на међународно такмичење ван Србије добије сагласност Пливачког савеза Србије за наступ на такмичењу. Напомињемо да резултати остварени на такмичењима за које се није добила сагласност неће бити уврштени у базу ПСС.
Сагласност се добија попуњавањем и слањем обрасца који можете преузети овде.
Образац за постављени нови национални рекорд на такмичењу у иностранству, на снази од 15.01.2019. године, можете преузети овде.
Обавештавамо Вас да све резултате и информације о такмичењима можете наћи на следећем серверу LINK
Календар пливачких манифестација и такмичења 2022
Tакмичење |
Датум |
Mесто |
swim rankings ON-LINE |
Пропо-зиције | Пријава | Резултати | |||
lxf | html | lxf | извештај ТК | ||||||
♦ | |||||||||
ДРЖАВНА ПРВЕНСТВА И ТАКМИЧЕЊА У ОРГАНИЗАЦИЈИ ПСС | |||||||||
Државно првенство у пливању на 5000m у базену | 22.01. | Београд | |||||||
Отворено првенство Србије | 11-13.03. | Београд | |||||||
Летње појединачно и екипно првенство Србије за пионире | 21-22.05. | Београд | |||||||
Летње појединачно и екипно првенство Србије за јуниоре и у апсолутној конкуренцији | 09-12.06. | Београд | |||||||
Летње појединачно и екипно отворено мастерс првенство Србије | 18-19.06. | Београд | |||||||
Летње појединачно и екипно првенство Србије за кадете | 01-03.07. | Београд | |||||||
Сусрет региона Србије | 15.07. | Нови Сад - Клиса | |||||||
Летње појединачно и екипно првенство Србије у пливању на отвореним водама | 16-17.07. | Београд - Ада Циганлија | |||||||
Зимско појединачно и екипно отворено мастерс првенство Србије | 26.11. | Нови Сад - Клиса | |||||||
Зимско појединачно и екипно првенство Србије за пионире | 26-27.11. | Нови Сад - Клиса | |||||||
Зимско појединачно и екипно првенство Србије за јуниоре и у апсолутној конкуренцији | 01-04.12. | Нови Сад - Клиса | |||||||
Зимско појединачно и екипно првенство Србије за кадете | 09-11.12. | Нови Сад - Клиса | |||||||
РЕГИОНАЛНА ПРВЕНСТВА И ТАКМИЧЕЊА У ОРГАНИЗАЦИЈИ РЕГИОНАЛНИХ САВЕЗА |
|||||||||
Лига Војводине - први дан |
26.02. | Нови Сад | |||||||
Летња лига Београда, 1. 2. 3. и 4. коло | 7-8 , 14-15.05 | Београд | |||||||
Летње првенство централне Србије, 1.коло | 16.04. | Крагујевац | |||||||
Летње првенство централне Србије, 2.коло | 14.05 | Kрагујевац | |||||||
Трофеј Београда | 27-29.05. | Београд | |||||||
Летња мала лига Београда | 28.05. | Београд | |||||||
Првенство Војводине за пионире и кадете |
04.06. | Суботица | |||||||
Отворено првенство Војводине | 05.06. | Суботица | |||||||
Првенство Војводине за пионире и кадете |
22.10. | Нови Сад | |||||||
Отворено првенство Војводине | 23.10. | Нови Сад | |||||||
Зимска лига Београда1,2, 3. и 4. коло | 11.-13.11 | Београд | |||||||
Зимска мала лига Београда | 11.11 | Београд | |||||||
Зимско првенство централне Србије, 1.коло | 12.11. | Пирот | |||||||
Зимско првенство централне Србије, 2.коло | 20.11 | Пирот | |||||||
ТАКМИЧЕЊА У КАЛЕНДАРУ ПСС | |||||||||
Полет КУП | 12.02. | Сомбор | |||||||
Зимске Чаролије | 13.02. | Сомбор | |||||||
Анте Ламбаша | 26.-27.02 | Београд | |||||||
Копер куп | 05.03 | Бор | |||||||
Џивџан куп | 05.03 | Београд | |||||||
Сви пролазе Звезда траје | 26.03 | Београд | |||||||
Суботичких 200 и више | 26.03 | Суботица | |||||||
Пролећни куп Баната | 02.04 | Кикинда | |||||||
КУП Ниша | 09.04 | Ниш | |||||||
Мастерс 11. АПРИЛ | 09.04 |
Београд |
|||||||
Меморијал Александар Латинић Шуки | 09.-10.04 | Београд | |||||||
11.април Гранд При |
09.-10.04 | Београд | |||||||
Ускршњи Митинг(Клиса) | 16.04 | Нови Сад-Клиса | |||||||
Шаренградски КУП | 07.05 | Крушевац | |||||||
КУП братских градова | 08.05 | Сомбор | |||||||
Цар Константин | 04.06 |
Ниш |
|||||||
Петница КУП | 18.06 | Ваљево | |||||||
Видовдански куп | 25.06 | Крушевац | |||||||
Карневал Панчева |
26.06 | Панчево | |||||||
Бјелица КУП |
16.07 | Врбас | |||||||
Сента |
23.07 | Сента | |||||||
КУП Пожаревца | 29.07 |
Пожаревац |
|||||||
Делфин КУП | 06.08 | Ада | |||||||
Јесењи КУП | 24.09 | Суботица | |||||||
Куп Крагујевца | 24.09 | Крагујевац | |||||||
Пливачке наде | 01.10 | Кикинда | |||||||
Змај | 08.10 | Нови Сад | |||||||
Лесковачки Победник | 08.10 | Лесковац | |||||||
Пират | 22.10 | Крагујевац | |||||||
Митинг Младих пливача | 29.-30.10 | Београд | |||||||
ГП КУП Zрењанинa -скинс* | 06.11 | Зрењанин | |||||||
ГП КУП Зрењанина - мастерс* | 06.11 | Зрењанин | |||||||
Бечејска Звезда | 12.11 | Бечеј | |||||||
КУП Панчева | 19.11 | Панчево | |||||||
Прозивка | 19.11 | Суботица | |||||||
Свети Никола | 17.-18.12 | Ниш | |||||||
Деда Мраз | 24.12 | Нови Сад Клиса | |||||||
Зимске Чаролије* | 25.12 | Београд | |||||||
ТАКМИЧЕЊА У КАЛЕНДАРУ ПСС ПЛИВАЊЕ НА ОТВОРЕНИМ ВОДАМА - ДАЉИНСКО ПЛИВАЊЕ | |||||||||
SRB POOL OWS CUP .-1.kolo |
20.02. | Суботица | |||||||
SRB POOL OWS CUP .-2.kolo |
20.03. | Суботица | |||||||
SRB POOL OWS CUP .-3.kolo |
17.04. | Суботица | |||||||
The Authentic Belgred open water | 08.05 | Београд | |||||||
SRB POOL OWS CUP .-4.kolo |
22.05 | Суботица | |||||||
Сребрно Језеро | 04.09 |
Сребрно језеро |
|||||||
Пријавни lxf - пријавни lenex фајл за такмичење Резултати html - стартна листа и on-line резултати Резултати lxf - завршни резултати у lenex формату Резултати pdf - завршни записник такмичења у pdf формату |
|||||||
..................................................................................................... Све резултате ПСС такмичења можете погледати и у Swimrankings бази |
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2023
У складу са важећим Законом о спорту Р Србије и ФИНА Правилима пливања подсећамо све чланице да је сваки клуб и пливач у обавези да пре одласка на међународно такмичење ван Србије добије сагласност Пливачког савеза Србије за наступ на такмичењу. Напомињемо да резултати остварени на такмичењима за које се није добила сагласност неће бити уврштени у базу ПСС.
Сагласност се добија попуњавањем и слањем обрасца који можете преузети овде.
Образац за постављени нови национални рекорд на такмичењу у иностранству, на снази од 15.01.2019. године, можете преузети овде.
Категоризација базена на дан 22.02.2023.
Обавештавамо Вас да све резултате и информације о такмичењима можете наћи на следећем серверу LINK
Календар пливачких манифестација и такмичења 2023
Tакмичење |
Датум |
Mесто |
swim rankings ON-LINE |
Пропо-зиције | Пријава | Резултати | |||
lxf | html | lxf | извештај ТК | ||||||
♦ | |||||||||
ДРЖАВНА ПРВЕНСТВА И ТАКМИЧЕЊА У ОРГАНИЗАЦИЈИ ПСС | |||||||||
Државно првенство у пливању на 5000m у базену | 28.01. | Београд | |||||||
Мастерс првенство Србије на 1500м |
28.01 | Београд | |||||||
Отворено првенство Србије | 10-12.03. | Београд | |||||||
Летње отворено појединачно и екипно мастерс првенство Србије | 10-11.06. | Београд | |||||||
Летње отворено првенство Србије у пливању на отвореним водама | 17.06. | Београд | |||||||
Летње појединачно и екипно првенство Србије за јуниоре и у апсолутној конкуренцији | 24-27.06. | Београд | |||||||
Летње појединачно и екипно првенство Србије за пионире | 01-02.07. | Крагујевац | |||||||
Летње појединачно и екипно првенство Србије за кадете | 14-16.07. | Крагујевац | |
||||||
Сусрет региона | 27-28.07. | Нови Сад |
|||||||
Зимско појединачно и екипно првенство Србије за јуниоре и у апсолутној конкуренцији | 17-19.11. | Нови Сад | |||||||
Зимско отворено појединачно и екипно мастерс првенство Србије | 25.11. | Нови Сад | |||||||
Зимско појединачно и екипно првенство Србије за пионире | 25-26.11. | Нови Сад | |||||||
Зимско појединачно и екипно првенство Србије за кадете | 01-03.12. | Нови Сад | |||||||
РЕГИОНАЛНА ПРВЕНСТВА И ТАКМИЧЕЊА У ОРГАНИЗАЦИЈИ РЕГИОНАЛНИХ САВЕЗА |
|||||||||
Летња Лига ПСЦС 1. коло |
23.04. | Крагујевац | |||||||
Летња Лига ПСЦС 2. коло | 30.04. | Крагујевац | |||||||
Летња Лига ПСБ |
13-14.05. | Београд | |||||||
Мала летња лига ПСБ | 13.05. | Београд | |||||||
Трофеј Београда | 03-04.06. | Београд | |||||||
Првенство Војводине за пионире и кадете |
10.06. | Нови Сад |
|||||||
Отворено првенство Војводине | 11.06. | Нови Сад |
|||||||
Првенство Војводине за пионире и кадете |
14.10. | Кикинда | |||||||
Отворено првенство Војводине | 15.10. | Кикинда | |||||||
Зимска лига Београда1,2,3 и 4 коло |
21.-22.10 28.-29.10 |
Београд |
|||||||
Мала зимска лига ПСБ | 29.10 | Београд |
|||||||
Зимска Лига ПСЦС, 1.коло | 28.10. | Пирот |
|||||||
Зимска Лига ПСЦС, 2.коло | 4.11 | Лајкковац | |||||||
Лига младих пливача Војводине |
09.-10.12 | Нови Сад |
|||||||
ТАКМИЧЕЊА У КАЛЕНДАРУ ПСС | |||||||||
Полет КУП | 11.-12.02 | Сомбор | |||||||
Џивџан-Митинг младих пливача | 18.02 | Београд | |||||||
Копер Куп | 25.02 | Бор | |||||||
Анте Ламбаша | 25-26.02 | Београд | |||||||
**Анте Ламбаша - Мастерс | 25.-26.02 | Београд | |||||||
Сви пролазе Звезда Траје | 04.03 | Београд | |||||||
Пролећни КУП Баната | 01.04 | Кикинда | |||||||
11.април Мастерс | 08.04. | Беогрда | |||||||
11. април Гранд При | 08.-09.04 | Београд | |||||||
11. април - Шуки | 08.-09.04 | Београд | |||||||
Ускршњи митинг | 08.04 | Нови Сад - Клиса | |||||||
Куп Ниша | 08.04 | НИш | |||||||
Куп братских градова | 06.05 | Сомбор | |||||||
Шаренградски куп | 13.05 | Крушевац | |||||||
Трофеј Цара Константина | 27.05 | Ниш | |||||||
Трофеј Београда |
03.-04.06 | Београд | |||||||
Петница КУП 2023 |
19.06 | Петница |
|||||||
Карневал Панчева | 18.06 | Панчево | |||||||
Видовдански куп | 29.06 | Крушевац | |||||||
Бјелица | 22.07 | Врбас | |||||||
** Куп Пожаревца |
29.07 | Смедерево | |||||||
** Сента | 29.07 | Сента | |||||||
**Трофеј Краљева | 17.07 | Краљево | |||||||
** Делфин КУП | 05.08 | Ада | |||||||
Јесењи куп СуБотице | 23.09 | Суботица | |||||||
Куп Крагујевца | 23.09. | Крагујевац | |||||||
Пливачке наде | 30.09 | Кикинда | |||||||
Змај | 07.10 | Нови Сад | |||||||
Лесковачки Победник | 07.10 | Лесковац | |||||||
Митинг Младих Пливача Врачар |
14.-15.10 | Београд | |||||||
Прозивка 2023 | 28.10. | Суботица | |||||||
Ленерт КУП | 04.11 | Сомбор | |||||||
**Спринт Мастерс - Куп Зрењанина | 04.11 | Зрењанин | |||||||
**Мини Гранд при - Куп Зрењанина | 05.11 | Зрењанин | |||||||
Куп Панчева | 11.11 | Панчево | |||||||
** Бечејска Звезда | 12.11 | Бечеј | |||||||
Свети Никола | 16.-17.12 | Ниш | |||||||
Деда Мраз | 23.12 | Нови Сад | |||||||
Зимске Чаролије | 24.12 | Београд | |||||||
ТАКМИЧЕЊА У КАЛЕНДАРУ ПСС ПЛИВАЊЕ НА ОТВОРЕНИМ ВОДАМА - ДАЉИНСКО ПЛИВАЊЕ | |||||||||
2.Београд Отворене Воде | 14.05 | Беогрда | |||||||
3. Сребрно језеро отворене воде | 02.09. | Сребрно језеро | пријава |
Пријавни lxf - пријавни lenex фајл за такмичење Резултати html - стартна листа и on-line резултати Резултати lxf - завршни резултати у lenex формату Резултати pdf - завршни записник такмичења у pdf формату |
|||||||
..................................................................................................... Све резултате ПСС такмичења можете погледати и у Swimrankings бази |
TАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2016
Tакмичење |
Датум |
Mесто |
Пропо-зиције | Пријава | Резултати | |||
lxf | html | lxf | извештај ТК | |||||
Деда Мраз | 24.12 | Нови Сад ( Клиса) | ||||||
Новогодишњи куп | 24.12 | Крагујевац | ||||||
Феникс | 17.12 | Сомбор | ||||||
Свети Никола | 17-18.12 | Ниш | ||||||
Бечејска звезда | 10.12 | Бечеј | ||||||
Митинг Младих пливача | 10.-11.12 | Београд | ||||||
Првенство Србије - Воша | 03.-04.12 | Нови Сад (Клиса) | ||||||
Мастерс ПСС | 03.12 | Нови Сад(Клиса) | ||||||
Куп Панчева | 26.-27.11 | ПАнчево | ||||||
Куп Крагујевца | 12.11 | Крагујевац | ||||||
Мала лига Београда (зимска) |
13.11 | Београд | ||||||
Куп Кикинде | 12.11 | Кикинда | ||||||
***Живојин МИшић | 05.11 | Ваљево | ||||||
Србија Гранд При | 03-06.11 | Зрењанин | ||||||
Анте Ламбаша | 29.-30.10 | Београд | ||||||
Полетарац | 29.10 | Нови Сад | ||||||
Крагујевачки октобар | 22.10 | Крагујевац | ||||||
Стар | 22.10 | Бечеј | ||||||
Зимска лига Београда | 15.-23.10 | Београд | ||||||
Пливачке наде | 09.10 | Кикинда | ||||||
Лесковачки победник | 08.10 | Лесковац | ||||||
Јесењи куп Суботице | 24.09 | Суботица | ||||||
**ПСЦС | 29.08 | Ваљево | ||||||
**Геза | 20.08 | Јагодина | ||||||
Пингвин | 06.08 | С.Митровица | ||||||
Делфин Куп | 06.08 | Ада | ||||||
ПСС пионири | 31.07. | Београд | Прелим | |||||
ПСС кадети | 29-30.07. | Београд | Прелим | |||||
Аква 235 | 23.07 | Јагодина | ||||||
Сента | 23.07 | Сента | ||||||
Лепеница | 22.07 | Мионица | ||||||
ПСС-јуниори-апсолутно | 15.-17.07 | Београд | Прелим | |||||
Мастерс | 16.07 | Београд | ||||||
Лазaревац | 09.07 | Лазаревац | ||||||
Бјелица | 09.07 | Врбас | ||||||
ПСВ ПКОА | 29.06 | Суботица | ||||||
ПСВ М.Пионири | 28.06 | Суботица | ||||||
Видовдан | 25.06 | Крушевац | ||||||
Карневал Панчева | 18.06 | Панчево | ||||||
Петница | 18.06 | Ваљево | ||||||
Трофеј Београда | 18.-19.06 | Београд | ||||||
Мала лига Београда |
19.06 | Београд | ||||||
Пиколо |
11.06 | С.Митровица | ||||||
Змај | 04.06 | Нови Сад | ||||||
Летња лига Београда | 14.-29.05 | Београд | ||||||
Пролећни Спартак | 21.05 | Суботица | ||||||
Дубочица | 21.05 | Лесковац | ||||||
Шаренградки куп | 14.05 | Крушевац | ||||||
Школска олимпијада | 13.05 | Ниш | ||||||
Црвена Звезда | 07.05 | Београд | ||||||
Ђурђевдански куп | 30.04 | Крагујевац | ||||||
Ускршњи митинг | 23.04 | Нови Сад | ||||||
***Чигота пролеће | 23.04 | Чигота | ||||||
11.април Гранд прих | 15.-17.04 | Београд | ||||||
11.април Пливко | 16.-17.04 | Београд | ||||||
11.Април Мaстерс | 15.04 | Београд | ||||||
Пират ОПЕН | 16.04 | Крагујевац | ||||||
Куп Ниша | 09.04 | Ниш | ||||||
КУП Баната | 09.04 | Кикинда | ||||||
***Ђетиња куп | 26.03 | Ужице | ||||||
Суботичких 200 | 26.03 | Суботица | ||||||
ПСС пионири | 20.03 | Пирот | ||||||
ПСС кадети | 18.-19.03 | Пирот | ||||||
Kоппер | 05.03 | Бор | ||||||
Отворено првенство Србије | 26-28.02. | Београд | Прелим | |||||
Стар | 27.02 | Бечеј | ||||||
ПСЦС КОА | 21.02 | Крушевац | ||||||
ПСЦС пионири - М.пионири |
20.02 | Крушевац | ||||||
Зимске Чаролије | 20.02 | Сомбор | ||||||
ПСВ отворено | 14.02 | Нови Сад | ||||||
ПСВ м.пионири | 13.02 | Нови Сад | ||||||
Европа | 30.01 | Нови Сад | ||||||
Полет КУП 2016 | 16.-17.01 | Сомбор | ||||||
* Такмичење ван календара ПСС, резултати неће бити унети у swimrankings базу | ||||||||
Пријавни lxf - пријавни lenex фајл за такмичење Резултати html - стартна листа и on-line резултати Резултати lxf - завршни резултати у lenex формату Резултати pdf - завршни записник такмичења у pdf формату |
||||||||
..................................................................................................... Све резултате ПСС такмичења можете погледати и у Swimrankings бази |
||||||||
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2015 |
||||||||
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2014 Архива резултата из 2014. године |
||||||||
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2013 Архива резултата из 2013. године |
||||||||
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2012 Архива резултата из 2012. године |
||||||||
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2011 Архива резултата из 2011. године |
||||||||
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2010 Архива резултата из 2010. године |
||||||||
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2009 Архива резултата из 2009. године |
live/2015/novogodisnji-2015/index_rs.html