ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2018

 

 

У складу са важећим Законом о спорту Р Србије и ФИНА Правилима пливања подсећамо све чланице да је сваки клуб и пливач у обавези да пре одласка на међународно такмичење ван Србије добије сагласност Пливачког савеза Србије за наступ на такмичењу. Напомињемо да резултати остварени на такмичењима за које се није добила сагласност неће бити уврштени у базу ПСС.

Сагласност се добија попуњавањем и слањем обрасца који можете преузети овде.

 

Прелиминарне пријаве за сва првенства Србије у организацији ПСС можете преузети овде. 

 


Обавештавамо Вас да све резултате и информације о такмичењима можете наћи на следећем серверу LINK

Tакмичење 
Датум
Mесто

swim

rankings

ON-LINE

Пропо-зиције Пријава Резултати
lxf html lxf pdf извештај ТК
       
                     
Деда Мраз 22.12 `Нови Сад - Клиса splesh        
ПСС-јуниори и апсолутно 14.-16.12 Зрењанин splesh          
Mитинг младих пливача 08.-09.12 Београд splesh      
Бечејска Звезда 08.12 Бечеј splesh    
Феникс 01.12 Сомбор splesh      
Централно Европско 30.11-02.12 Нови Сад splesh          
Куп Панчева 24.11 Панчево splesh      
Зимско отворено мастерс првенство Србије 18.11  С.Митровица splesh        
КУП Крагујеваца
17.11 Крагујевац splesh    
ГП -  куп Зрењанина 01.-04.11 Зрењанин splesh      
Зимска Лига Београда 20.-28.10 Београд splesh    
Полетарац 27.10 Нови Сад splesh    
Крагујевачки октобар 20.10 Крагујевац splesh  
Спринт Бечеј 20.10 Бечеј splesh  
Врачар мастер 13.10 Београд splesh      
**Живојин Мишић 13.10 Ваљево splesh         
Лесковачки победник 06.10 Лесковац splesh        
Јесењи куп Суботице 29.09 Суботица splesh    
Мастерс Шабац 22.09 Шабац            ∅ 
Цицибан 01.09 Ћуприја splesh      ∅ 
Бјелица 18.08 Врбас splesh          
Сента 11.08 Сента splesh      
Ада 04.08 Ада splesh        
***Мишићеви дани 03.08 Мионица        
ПСС-кадети 28.29.07 Лесковац splesh      
Јагодина ОПЕН 28.07 Јагодина splesh    
ПСС - Јиниори -Апсолутно 20.-22.07 Крагујевац splesh       ∅ 
ПСС-пионири 14.-15.07 Лесковац splesh       ∅ 
Аква 235 08.07 Јагодина splesh    
 ПСВ отворено  03.07 Суботица splesh          
 ПСВ Пионири  02.07  Суботица splesh          
ПСЦС друго коло 30.06 Кршевац splesh      
***Видовдан 23.06 Крушевац splesh      
Мастерс 16.06. Београд splesh       ∅ 
ПСЦС прво коло 16.06 Крагујевац splesh  
 
∅ 
Карневал Панчево 16.06 Панчево splesh    
Мала лига Београда 17.06 Београд splesh        ∅
Трофеј Београда 16.-17.06 Београд splesh       
Летња лига Београда 19.05.-3.06 Београд splesh    
Петница КУП 09.06. Ваљево splesh       
Цар Константин 02.06 Ниш splesh      
Змај 02.06 Нови Сад splesh      
Шаренградски куп 12.05 Крушевац splesh      
**Ђурђевдански куп 05.05 Крагујевац splesh         
Младост 05.05 Зрењанин splesh    
Прозивка 28.04 Суботица splesh      
Дубочица 28.04 Лесковац splesh      
Куп Баната 21.04 Кикинда splesh    
Пират ОПЕН 21.04 Крагујевац splesh      
Звезда 21.04 Београд splesh    
ПСС-даљинско 500м 14.04 Суботица splesh        
Суботичких 200 и више 14.04 Суботица splesh      
Пливко 14.-15.04 Београд splesh    
11.април-Гранд При 13.-15.04 Београд splesh      
КУП Ниша 14.04 Ниш splesh    
11.април МАСТЕРС 13.04 Београд splesh         
Ускршњи митинг 31.03

Нови Сад - СПЕНС

splesh    
ПСС кадети 24.-25.03 Суботица splesh    
ПСС пионири 17 -18.03 Суботица splesh      
Сусрети репрезентација 17 - 18.03 Београд splesh    
ПСС отворено 09.-11.03 Београд splesh    
Куп братских градова 10.03 Сомбор splesh     ♦ 
Анте Ламбаша 03.-04.03 Београд splesh       ♦ 
Копер куп 03.03 Бор splesh       ♦ 
ПСВ Отворено првенство 25.02 Зрењанин splesh     ∅ 
ПСВ Пионири 24.02 Зрењанин splesh     ∅ 
ПСЦС друго коло 24.02 Параћин splesh        
Пиколо 18.02 Сремска Митровица splesh    
Џивџан 17.02 Београд splesh    
Зимске Чаролије 11.02 Сомбор splesh      
Полет Куп 10.02 Сомбор splesh      
Стар 03.02 Бечеј splesh         
ПСЦС (прво коло) 21.01 Параћин splesh          
Европа 27.01 Нови Сад splesh