Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади
Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе
Previous Next
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију Себастиан Сабо до европске бронзе за Србију
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Злато за Силађија на Универзијади Злато за Силађија на Универзијади
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе
Велимир Стјепановић првак Европе Велимир Стјепановић првак Европе

Rezultati

TАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2016

Tакмичење
Датум
Mесто
Пропо-зиције Пријава Резултати
lxf html lxf pdf извештај ТК
         
     
 
         
Деда Мраз 24.12 Нови Сад ( Клиса)      
Новогодишњи куп 24.12 Крагујевац    
Феникс 17.12 Сомбор    
Свети Никола 17-18.12 Ниш    
Бечејска звезда 10.12 Бечеј    
Митинг Младих пливача 10.-11.12 Београд      
Првенство Србије - Воша 03.-04.12 Нови Сад (Клиса)

Prelim

   
Мастерс ПСС 03.12 Нови Сад(Клиса)      
Куп Панчева 26.-27.11 ПАнчево  
Куп Крагујевца 12.11 Крагујевац    

Мала лига Београда

(зимска)

13.11 Београд    
Куп Кикинде 12.11 Кикинда    
***Живојин МИшић 05.11 Ваљево      
Србија Гранд При 03-06.11 Зрењанин

Прелим

     
Анте Ламбаша 29.-30.10 Београд    
Полетарац 29.10 Нови Сад    
Крагујевачки октобар 22.10 Крагујевац    
Стар 22.10 Бечеј    
Зимска лига Београда 15.-23.10 Београд    
Пливачке наде 09.10 Кикинда    
Лесковачки победник 08.10 Лесковац    
Јесењи куп Суботице 24.09 Суботица    
**ПСЦС 29.08 Ваљево      
**Геза 20.08 Јагодина        
Пингвин 06.08 С.Митровица      
Делфин Куп 06.08 Ада    
ПСС пионири 31.07. Београд  Прелим      
ПСС кадети 29-30.07. Београд Прелим       
Аква 235 23.07 Јагодина      
Сента 23.07 Сента    
Лепеница 22.07 Мионица      
ПСС-јуниори-апсолутно 15.-17.07 Београд Прелим       
Мастерс 16.07 Београд      
Лазaревац 09.07 Лазаревац    
Бјелица 09.07 Врбас    
ПСВ ПКОА 29.06 Суботица    
ПСВ М.Пионири 28.06 Суботица        
Видовдан 25.06 Крушевац    
Карневал Панчева 18.06 Панчево    
Петница 18.06 Ваљево    
Трофеј Београда 18.-19.06 Београд    

Мала лига Београда

19.06 Београд        
Пиколо
11.06 С.Митровица    
Змај 04.06 Нови Сад    
Летња лига Београда 14.-29.05 Београд    
 Пролећни Спартак  21.05  Суботица        
Дубочица 21.05 Лесковац    
Шаренградки куп 14.05 Крушевац    
Школска олимпијада 13.05 Ниш            
Црвена Звезда 07.05 Београд    
Ђурђевдански куп 30.04 Крагујевац    
Ускршњи митинг  23.04  Нови Сад    
***Чигота пролеће 23.04 Чигота          
11.април Гранд прих 15.-17.04 Београд    
11.април Пливко 16.-17.04 Београд    
11.Април Мaстерс 15.04 Београд    
Пират ОПЕН 16.04 Крагујевац    
 Куп Ниша 09.04 Ниш        
 КУП Баната  09.04  Кикинда        
***Ђетиња куп 26.03 Ужице      
Суботичких 200 26.03 Суботица    
ПСС пионири 20.03 Пирот      
ПСС кадети 18.-19.03 Пирот      
Kоппер 05.03 Бор    
Отворено првенство Србије  26-28.02.  Београд Прелим   
 
 
Стар 27.02 Бечеј    
 ПСЦС КОА  21.02   Крушевац        
 ПСЦС пионири - М.пионири
 20.02  Крушевац          
Зимске Чаролије  20.02  Сомбор        
ПСВ отворено 14.02 Нови Сад    
ПСВ м.пионири 13.02 Нови Сад    
Европа 30.01 Нови Сад    
Полет КУП  2016  16.-17.01 Сомбор    
* Такмичење ван календара ПСС, резултати неће бити унети у swimrankings базу
Пријавни lxf - пријавни lenex фајл за такмичење
Резултати html -
стартна листа и on-line резултати
Резултати lxf -
завршни резултати у lenex формату
Резултати pdf -
завршни записник такмичења у pdf формату
swim_rankings_baner.gif
.....................................................................................................
Све резултате ПСС такмичења можете погледати и у Swimrankings бази

ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2015

Архива резултата из 2015. године

ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2014
Архива резултата из 2014. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2013
Архива резултата из 2013. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2012
Архива резултата из 2012. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2011
Архива резултата из 2011. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2010
Архива резултата из 2010. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2009
Архива резултата из 2009. године

 live/2015/novogodisnji-2015/index_rs.html

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

АРХИВА РЕЗУЛТАТА У СЕЗОНИ 2011.

 Tакмичење                         Датум    Mесто     Пријава       Резултати
     lxf html  lxf   pdf 
 Деда Мраз
24.12. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Свети Никола 17.-18.12. Ниш download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Млади пливачи Врачар
10-11.12. Београд download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Феникс
03.12. Сомбор download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Куп Панчево
26.-27.11. Панчево download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
****Митинг Пријатељства 19.11. Поточац download_button     Resume_pdf_button
 Нови Сад
19.-20.11. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Србија гранд при-Куп Зрењанина
10.11-13.11. Зрењанин download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Чигота куп
05.11. Чигота download_button download_button_2   Resume_pdf_button
 5. Мастерс Врачар
08.10. Београд       Resume_pdf_button
 Отворено првенство Поточац
22.10. Поточац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Анте Ламбаша
21.10. Београд download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Летња Београдска Лига
08.10. Београд download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Полетарац
15.10. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Лесковачки победник
15.10. Лесковац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Дани Лудаје
08.10. Кикинда download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Бечеј Спринт
01.10. Бечеј download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Б првенство Србије 26.08. Ада download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Пингвин
20.08. С.Митровица download_button download_button_2   Resume_pdf_button
 Цицибани ПСЦС 14.08. Крушевац download_button download_button_2   Resume_pdf_button
 Аква 235 12.08. Јагодина   download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Делфин КУП 06.08. Ада download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Јагодина ОПЕН 28.07. Јагодина download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
****Ноћни аква парк 22.07. Јагодина download_button     Resume_pdf_button
 ПСВ четврто коло 18.07. Кикинда download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСС М.Пионири 17.07. Кикинда download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСС пионири 15.-16.07. Кикинда download_button download_button_2  download_button_3 Resume_pdf_button
 Сента 2011 09.07. Сента download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Бјелица Куп 2011 10.07. Врбас download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ЕЈЦ 2011 06.-10.07. Београд   download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСВ треће коло 02.07. Кикинда download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 *Пливачки вишебој 2011 25.06. Врбас download_button     Resume_pdf_button
 ПСС кадети и омладинци 25.-26.06. Кикинда download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Видовдански куп 28.06. Крушевац download_button  

 ПСЦС М.Пионири и Пионири 19.06. Крушевац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 НЛБ Београдски Победник 18-19.06. Београд download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Карневал Панчево 2011 18.06. Панчево download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Летњи Бечејски КУП 2011 18.06. Бечеј download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Летње чаролије 2011 18.06. Кљајићево download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Пиколо 2011 12.06. С.Митровица download_button download_button_2   Resume_pdf_button
 Петница 2011 11.06. Ваљево download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Србија ОПЕН 2011 03.-05.06. Ниш download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Цар Кoнстантин 2011 28.-29.05. Ниш download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Змај 2011 28.05. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСЦС лето КОА 2 2011 21.05. Ниш download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Бг Штопинг 21.-22.05. Београд download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСЦС лето КОА 2011 15.05. Лесковац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Шаренкградски КУП 2011 07.05. Крушевац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Балканијада 2011 29.04.-1.05. Бања Лука       Resume_pdf_button
 * Пролећни аква 235 куп
30.04. Поточац download_button     Resume_pdf_button
 Чигота пролећни куп 23.04. Златибор download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Пливачке наде 2011 23.04. Кикинда download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Куп Ниш 2011 16.-17.04. Ниш download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Ускршњи митинг 16.04. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Тромеч 2011 09.-10.04. Крушевац   download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 31. год. ПК 11 Април
9-10.04. Београд download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Суботичких 200 и више 09.04. Суботица download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 4. Maстерс меморијал
02.04. В.Црљени       Resume_pdf_button
 Лаза Стојшић 02.04. Бечеј download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСС КОА зима 25.-27.03. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСС м.пионири зима 20.03. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСС пионири зима 18.-19.03. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСЦС КОА drugo коло 12.03. Поточац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Отворено првенство Јагодине 05.03. Поточац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСВ друго коло 05.03. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСЦС КОА прво коло 26.02. Поточац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСВ прво коло
13.03. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 ПСЦС МП и П 19.02. Поточац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Београдска зимска лига 12.02-06.03. Београд download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Зимске чаролије
13.02. Сомбор download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Полет Куп
12.02. Сомбор download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 6. Куп Кикиндe
05.-06.02. Кикинда download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Европа 2011-ревијални део 29.01. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Европа 2011-ЛЕН 29.01. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Јованча Мицић
22.01. Поточац download_button.png download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
* Такмичење ван календара ПСС, резултати неће бити унети у swimrankings базу
  

 swim_rankings_baner.gif
  .....................................................................................................
  Све резултате ПСС такмичења можете погледати и у Swimrankings бази


TАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2015

Tакмичење
Датум
Mесто
Пропо-зиције Пријава Резултати
lxf html lxf pdf
 Полет КУП  2016  16.-17.01.16  Сомбор  
 
   
Деда Мраз 26.12 Нови Сад    
Новогодишњи куп 26.12 Крагујевац      
Свети Никола 19.-20.12  Ниш      
Бечејска Звезда 12.12 Бечеј    
КОА-ВОША 12.-13.12 Нови Сад      
Фeникс 05.12 Сомбор    
 Куп Панчева 28.-29.11  Панчево        
Врачар 21.-22.11 Београд    
Куп Баната 14.11 Кикинда    
Куп Крагујевца 14.11 Крагујевац    
Мала Лига Београда 14.11 Београд    
Србија Г.П. 05.-08.11 Зрењанин      
Полетарац 31.10 Нови Сад    
***Чигота јесен 31.10 Златибор  
Анте Ламбаша 31.10-01.11 Београд    
Београдска зимска лига

14.11-06.12

 Београд      
Мастерс-за Катарину 10.10          
 Лесковачки победник 10.10 Лесковац
Пливачке наде 10.10 Кикинда    
***Помозимо Катарини 26.09 Зрењанин        
Цицибан 31.08 Ваљево    
*** Пингвин КУП  22.08  Сремска Митровица    
Фока КУП 16.08 Крагујевац    
Ада 08.08 Ада
Аква 235 07.08 Јагодина    
Бјелица 01.08 Врбас    
Геза 28.07 Јагодина    
Сента 25.07 Сента  
ПСС КОА 18.-19.07 Београд    
ПСС м.пионири 12.07 Београд      
ПСС пионири 10.-11.07 Београд      
ПСВ - ПКОА отворено 06.07 Суботица      
ПСЦС друго коло 04.07 Крушевац      
ПСВ - м.пионири 03.07 Суботица      
Мала Лига Београда 27.06 Лазаревац    
Лазаревац 27.06 Лазаревац    
Видовдан 27.06 Крушевац    
Трофеј Београда 20.-21.06 Београд    
*Мастерс отворено 14.06 Суботица    
Петница 13.06 Петница      
****Чигота 06.06 Златибор      
Змај 06.06 Нови Сад    
Цар Константинa 30.05 Ниш    
Пиццоло 30.05 Сремска Митровица      
Београдска летња лига 30.05-07.06 Београд    
 ***Ђетиња куп  23.05  Ужице        
Дубочица 23.05 Лесковац    
ПСЦС лето прво коло 16.05 Крушевац      
Шаренградски куп 09.05 Крушевац  
Црвена Звезда  09.05  Београд    
Ђурђевдански куп  02.05  Крагујевац        
Пират 25.04 Крагујевац    
Пролећни куп БАНАТА 18.04. Кикинда  
Пливко 18.-19.04 Београд    
11.април 18.-19.04 Београд    
Куп Ниша 18.04 Ниш      
Ускршњи митинг 04.04. Нови Сад    
ПСС отворено 27.03-29.03. Нови Сад  
Суботичких 200 21.03. Суботица
ПСС м.пионири 15.03. Сомбор  
ПСС пионири 13.-14.03. Сомбор  
ПСВ ПКОА ОПЕН 08.03. Кикинда
ПСВ м. пионнири 07.03. Кикинда
ПСЦС треће коло 07.03. Крушевац  
Полет куп 28.02-01.03. Сомбор
Копер Куп 28.02. Бор
Стар 28.02. Бечеј
Аква пролећни куп 21.02. Кончарево
Зимске Чаролије 14.02. Сомбор
ПСЦС друго коло 14.02. Крушевац  
Европа 31.01. Нови Сад

Живојин Мишић

07.01. Ваљево  
ПСЦС отворено зимско 17.01. Крушевац
* Такмичење ван календара ПСС, резултати неће бити унети у swimrankings базу
Пријавни lxf - пријавни lenex фајл за такмичење
Резултати html -
стартна листа и on-line резултати
Резултати lxf -
завршни резултати у lenex формату
Резултати pdf -
завршни записник такмичења у pdf формату
swim_rankings_baner.gif
.....................................................................................................
Све резултате ПСС такмичења можете погледати и у Swimrankings бази
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2014
Архива резултата из 2014. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2013
Архива резултата из 2013. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2012
Архива резултата из 2012. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2011
Архива резултата из 2011. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2010
Архива резултата из 2010. године
ТАКМИЧАРСКА СЕЗОНА 2009
Архива резултата из 2009. године

 live/2015/novogodisnji-2015/index_rs.html

АРХИВА РЕЗУЛТАТА У СЕЗОНИ 2010.

  Такмичење  Датум  Место Пријава Резултати
lxf html lxf pdf
 Деда Мраз
25.12. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 XIX Митинг младих пливача
18.-19.12. Београд download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Свети Никола 18.-19.12. Ниш download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Central European Champ.
10.-12.12. Београд   download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Феникс 2010 04.12. Сомбор download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Панчево куп 2010
27.-28.11. Панчево download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Нови Сад 2010 20.- 21.11. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Чигота куп
06.11. Златибор download_button download_button_2   Resume_pdf_button
 Serbia Grand Prix 29.-31.10. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Меморијал Анте Ламбаша
23.-24.10. Београд download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Полетарац 2010 16.10. Нови Сад download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Дани Лудаје
09.-10.10. Кикинда download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Пливај срцем
02.10. Бања Лука download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Бечеј спринт 2010 02.10. Бечеј download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Цицибани ПСЦС
28.08. Ниш download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Б првенство Србије
28.08. Кљајићево download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 * 3. Пингвин куп
21.08. С. Митровица download_button download_button_2   Resume_pdf_button
 Aqua 235 Cup 12.08. Јагодина download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Делфин куп Ада
07.08. Ада download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Првенство Србије пионири
31.07. Крушевац download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Бјелица куп
24.07. Врбас download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Летње првенство Србије КО
24.07. Бечеј download_button download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 * XIII првенство Јагодине
20.07. Јагодина download_button.png download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 Летње првенство Србије МП
17.07. Крушевац download_button.png download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 IV коло ПСВ
12.07. Суботица download_button.png download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 XXX Сента
10.07. Сента download_button.png download_button_2 download_button_3 Resume_pdf_button
 III коло ПСВ
05.07. Суботица download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 III коло ПСЦС
03.07. Крушевац download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Видовдански куп
28.06. Крушевац download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Бечејски летњи куп
27.06. Бечеј download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 * Меморијал Ладоцки Јанош
26.-27.06. Суботица download_button.png     Resume_pdf_button.png
 Петница куп
26.06. Ваљево download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 НЛБ Београдски Победник
19.-20.06. Београд download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Serbia Open
11.-13.06. Бечеј download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Јуниорска Балканијада
05.-06.06. Варна   download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Змај 2010 05.06. Нови Сад download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Banja Luka Open 2010 29-30.05. Бања Лука   download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Tрофеј Цар Константин
29-30.05. Ниш download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Летње првенство ПСЦС - II 23.05. Ниш   download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Летње првенство ПСЦС - I 22.05. Ниш download_button.png download_button_2.png download_button_3.png  Resume_pdf_button.png
 Летња лига Београда
22-30.05. Београд download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 XI Mладост куп
15.-16.05. Зрењанин download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Шаренградски куп
08.05. Крушевац download_button.png download_button_2.png download_button_3.png  Resume_pdf_button.png
 III пролећни Чигота куп
24.04. Златибор download_button.png download_button_2.png   Resume_pdf_button.png
 Пливачке наде 2010
24.04. Кикинда download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 22. Aприл, Бања Лука
17.-18.04. Бања Лука   download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 I Kуп Ниша
17.-18.04. Ниш download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 * I митинг ''Aqua 235 Cup'' 10.04. Поточац download_button.png download_button_2.png download_button_3.png  Resume_pdf_button.png
 * 30 година ПK ''11 Април'' 10.-11.04. Београд download_button.png download_button_2.png download_button_3.png   
 Суботичких 200 и више
07.04. Суботица download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Mеморијал Лаза Стојшић
03.04. Бечеј download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Зимско првенство Србије МП
27-28.03. Зрењанин download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Зимско првенство Србије КОА
19-21.03. Зрењанин download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Ускршњи митинг 2010 20.03. Нови Сад download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 Zimsko prvenstvo Srbije pioniri 13-14.03. Зрењанин download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 ПСЦ зима II коло 06.03. Кикинда download_button.png download_button_2.png download_button_3.png  
 ПСЦС зима II коло 06.03. Крушевац download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png 
 Зимска лига Београда
27.02-07.03. Београд download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 ПСВ зима I коло 27.02. Кикинда download_button.png download_button_2.png download_button_3.png  
 ПСЦС зима МП и П 27.02. Поточац download_button.png download_button_2.png download_button_3.png Resume_pdf_button.png
 ПСЦС зима I коло 20.02. Поточац download_button.png download_button_2.png download_button_3.png  
 Полет 2010 15-16.02. Сомбор download_button.png download_button_2.png download_button_3.png  
 Кикинда куп 2010 06-07.02. Кикинда download_button.png download_button_2.png download_button_3.png  
 Европа 2010 31.01. Нови Сад download_button.png download_button_2.png download_button_3.png  
 *  Tакмичење ван званичног календара ПСС, резултати неће бити унети у swimrankings базу

  .......................................................................................................................................
  Све резултате ПСС такмичења можете погледати и у Swimrankings бази

  swim_rankings_baner.gif