Други Развојни камп Пливачког савеза Србије у 2018. години одржаће се под покровитељством Министарства омладине и спорта Републике Србије у Београду у Националном тренажном центру Завода за спорт и медицину спорта на Кошутњаку од 2. до 5. октобра 2018. године.
Национални селектор и руководилац програма кампа др Игор Беретић основу прописаних услова за квалификацију за улазак у Развојни програм – Камп 2018 саставио је прелиминарни списак узимајући у обзир наступе на критеријумским такмичењима у летњој сезони.
Предвиђен програм:
02.10.2018. – окупљање у 12 сати у Београду у хотелу „Трим“ на Кошутњаку , заједнички ручак, одмор и поподневни тренинг,
02-05.10.2018. рад по плану селектора и руководиоца кампа
05.10.2018. – јутарњи тренинг ће бити организован у виду јавног часа, завршетак кампа за пливаче после ручка
|
ЈУНИОРИ – момци 2002/2003 |
|
||||||
|
Име и презиме |
клуб |
дисциплина |
ФИНА бод. |
|
|||
1 |
Алекса Кисић |
11А |
50/100/200слободно |
1865 |
|
|||
2 |
Ђорђе Зечевић |
НС |
50/100/200 слободно |
1768 |
|
|||
3 |
Братислав Пешић |
ДУБ |
50/100/200 слободно |
1800
|
|
|||
4 |
Борис Лачански |
ВОЈ |
400, 800, 1500 слободно 200,400 мешовито |
2065 |
|
|||
5 |
Немања Живковић |
ПИР |
400,1500 слободно |
1727 |
|
|||
6 |
Алекса Рађеновић |
ПОЛ |
100,200 леђно |
1162 |
|
|||
7 |
Урош Цанић |
ССН |
100,200 прсно |
1252 |
|
|||
8 |
Адриел Хајагош |
ССУ |
100,200 делфин |
1294 |
|
|||
КАДЕТИ момци 2004/2005 |
|
|||||||
|
Име и презиме |
клуб |
дисциплина |
ФИНА бод. |
|
|||
1 |
Никола Колтин |
ССУ |
200 прсно |
588 |
|
|||
2 |
Михајло Гашић |
11А |
400 слободно |
566 |
|
|||
3 |
Данило Бањац |
НС |
400 слободно |
559 |
|
|||
4 |
Урош Живановић |
ПАР |
200 прсно |
553 |
|
|||
5 |
Марко Бањанин |
11А |
400 слободно |
549 |
|
|||
6 |
Урош Стефановић |
ДУБ |
200 прсно |
532 |
|
|||
7 |
Марко Родић |
11А |
800 слободно |
529 |
|
|||
8 |
Илија Лекић |
ВИК |
200 слободно |
528 |
|
|||
9 |
Вања Рељин |
НС |
200 прсно |
525 |
|
|||
10 |
Вељко Шврака |
НБГ |
400 слободно |
524 |
|
|||
11 |
Андор Генцел |
ССУ |
400 слободно |
523 |
|
|||
12 |
Лука Бијеле |
БАР |
400 слободно |
518 |
|
|||
|
|
|||||||
|
ЈУНИОРКЕ – девојке 2003/2004 |
|
||||||
|
Име и презиме |
клуб |
дисциплина |
ФИНА бод. |
||||
1 |
Тања Поповић |
ПЛТ |
50,100,200 слободно |
1868 |
||||
2 |
Исидора Димкић |
11а |
50,100,200 слободно |
1792 |
||||
3 |
Сара Сворцан |
ВРА |
50,100 слободно, 100 делфин |
1811 |
||||
4 |
Ћулибрк Теа |
11А |
200,400,800 слободно |
1744 |
||||
5 |
Јана Марковић |
ЦПА |
100,200 леђно |
1260 |
||||
6 |
Нина Станисављевић |
ДУБ |
100,200 прсно |
1414 |
||||
7 |
Нађа Лазаревић |
ЛАКОЛ |
100,200 делфин |
1014 |
||||
8 |
Ања Зубелић |
ССУ |
200,400 мешовито |
1121 |
||||
КАДЕТКИЊЕ – девојке 2003/2004 |
||||||||
|
Име и презиме |
клуб |
дисциплина |
ФИНА бод. |
||||
1 |
Наташа Кекић |
|
200 слободно |
592 |
||||
2 |
Мартина Буквић |
11А |
200 прсно |
582 |
||||
3 |
Вања Ромић |
ССУ |
200 прсно |
562 |
||||
4 |
Мина Каљевић |
11А |
200 слободно |
548 |
||||
5 |
Хелена Лалковић |
11А |
200 слободно |
541 |
||||
6 |
Лена Стоиљковски |
ПЗР |
200 слободно |
527 |
||||
7 |
Ања Каљевић |
11А |
200 слободно |
517 |
||||
8 |
Маша Романић |
ОБЛ |
200 леђно |
511 |
||||
9 |
Ива Петковић |
ЛЕС |
200 прсно |
510 |
||||
10 |
Дуња Црнковић |
ССУ |
800 слободно |
504 |
||||
11 |
Миња Крстић |
НАП |
400 слободно |
497 |
||||
12 |
Дивна Шимшић |
11А |
400 слободно |
497 |
Рок за потврду учешћа је петак 28. септембар 2018. године.