Бронза за Србију у штафети!
Бронза за Србију у штафети!
Јустин Цветков – ЗЛАТО за Србију!
Јустин Цветков – ЗЛАТО за Србију!
Јустин Цветков – БРОНЗА за Србију!
Јустин Цветков – БРОНЗА за Србију!
Немањa Максић  БРОНЗА за Србију!
Немањa Максић БРОНЗА за Србију!
Андреј Барна – бронза и национални рекорд!
Андреј Барна – бронза и национални рекорд!
ТИМСКИ ДУХ, СРЦЕ И ЗЛАТО ЗА СРБИЈУ!
ТИМСКИ ДУХ, СРЦЕ И ЗЛАТО ЗА СРБИЈУ!
Previous Next
Бронза за Србију у штафети! Бронза за Србију у штафети!
Јустин Цветков – ЗЛАТО за Србију! Јустин Цветков – ЗЛАТО за Србију!
Јустин Цветков – БРОНЗА за Србију! Јустин Цветков – БРОНЗА за Србију!
Немањa Максић  БРОНЗА за Србију! Немањa Максић БРОНЗА за Србију!
Андреј Барна – бронза и национални рекорд! Андреј Барна – бронза и национални рекорд!
ТИМСКИ ДУХ, СРЦЕ И ЗЛАТО ЗА СРБИЈУ! ТИМСКИ ДУХ, СРЦЕ И ЗЛАТО ЗА СРБИЈУ!

На базену СЦ „НОВИ БЕОГРАД“ – 11. АПРИЛ, у организацији ПК „11. АПРИЛ“, и ове године биће одржан „Спринт изазов 2026“, посвећен чистој брзини у атрактивном такмичарском формату. На програму су искључиво трке на 50 метара у сва четири стила, уз посебну пажњу усмерену на 3 × 50 m скинс трке које и овог пута доносе додатну дозу узбуђења.

Сваки пливач може да пријави неограничен број индивидуалних дисциплина на 50 метара, док се у скинс формату надмеће по осам најбржих у апсолутној конкуренцији, на основу остварених резултата. Трке се одвијају кроз три рунде (од осам, преко четири, до два такмичара).

Најуспешнији у скинс тркама освајају робне награде, док ће три првопласирана такмичара у свакој категорији у индивидуалним дисциплинама бити награђена медаљама. Екипни победник биће проглашен на основу укупног броја освојених одличја.