Poslednja izmena 12/06/2019 11:37
LETNJA LIGA BEOGRADA 2019
Prijavna statistika po KlubuBodovi plivaci muskarciBodovi plivaci zene APSOLUTNA
Najbolje perfomanse po bodovimaBodovi plivaci muskarci APSOLUTNAOstvareni rekordi po disciplinama
Klubski bodovi Beogradska ligaBodovi plivaci zeneRezultni fajl (Lenex)
 
MuškiŽenski
Slobodno/FreeSlobodno/Free
25mDirektno finale11 +.........Rezultati 25mDirektno finale10 +.........Rezultati
25mDirektno finale11 - 18.........Rezultati 25mDirektno finale10 - 17.........Rezultati
50mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 50mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
100mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
200mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
 
Leđno/BackLeđno/Back
50mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 50mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
100mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
200mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
 
Prsno/BreastPrsno/Breast
50mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 50mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
100mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
200mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
 
Delfin/FlyDelfin/Fly
50mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 50mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
100mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 100mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
 
Mešovito/MedleyMešovito/Medley
200mDirektno finale11 +Startna listaRezultati 200mDirektno finale10 +Startna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuBodovi plivaci muskarciBodovi plivaci zene APSOLUTNA
Najbolje perfomanse po bodovimaBodovi plivaci muskarci APSOLUTNAOstvareni rekordi po disciplinama
Klubski bodovi Beogradska ligaBodovi plivaci zeneRezultni fajl (Lenex)
 
1 - I kolo 1.DEO - 01/06/2019 - 8:00
1.Muški50m Slobodno/FreeSporije Grupe8:0011 godina i starijiStartna listaRezultati
2.Ženski50m Slobodno/FreeSporije Grupe8:2010 godina i starijiStartna listaRezultati
3.Muški100m Leđno/BackSporije Grupe8:3511 godina i starijiStartna listaRezultati
4.Ženski100m Leđno/BackSporije Grupe8:5010 godina i starijiStartna listaRezultati
5.Muški200m Mešovito/MedleySporije Grupe9:0511 godina i starijiStartna listaRezultati
6.Ženski200m Mešovito/MedleySporije Grupe9:2010 godina i starijiStartna listaRezultati
 
2 - I kolo 2.DEO - 01/06/2019 - 11:00
1.Muški50m Slobodno/FreeBrže Grupe11:0011 godina i starijiStartna listaRezultati
2.Ženski50m Slobodno/FreeBrže Grupe11:2510 godina i starijiStartna listaRezultati
3.Muški100m Leđno/BackBrže Grupe11:5011 godina i starijiStartna listaRezultati
4.Ženski100m Leđno/BackBrže Grupe12:0510 godina i starijiStartna listaRezultati
5.Muški200m Mešovito/MedleyBrže Grupe12:2011 godina i starijiStartna listaRezultati
6.Ženski200m Mešovito/MedleyBrže Grupe12:5510 godina i starijiStartna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuBodovi plivaci muskarciBodovi plivaci zene APSOLUTNA
Najbolje perfomanse po bodovimaBodovi plivaci muskarci APSOLUTNAOstvareni rekordi po disciplinama
Klubski bodovi Beogradska ligaBodovi plivaci zeneRezultni fajl (Lenex)
 
3 - II kolo 1.DEO - 02/06/2019 - 8:00
7.Muški50m Leđno/BackSporije Grupe8:0011 godina i starijiStartna listaRezultati
8.Ženski50m Leđno/BackSporije Grupe8:1010 godina i starijiStartna listaRezultati
9.Muški100m Prsno/BreastSporije Grupe8:2511 godina i starijiStartna listaRezultati
10.Ženski100m Prsno/BreastSporije Grupe8:4510 godina i starijiStartna listaRezultati
11.Muški200m Slobodno/FreeSporije Grupe8:5511 godina i starijiStartna listaRezultati
12.Ženski200m Slobodno/FreeSporije Grupe9:2510 godina i starijiStartna listaRezultati
 
4 - II kolo 2.DEO - 02/06/2019 - 11:00
7.Muški50m Leđno/BackBrže Grupe11:0011 godina i starijiStartna listaRezultati
8.Ženski50m Leđno/BackBrže Grupe11:2010 godina i starijiStartna listaRezultati
9.Muški100m Prsno/BreastBrže Grupe11:3511 godina i starijiStartna listaRezultati
10.Ženski100m Prsno/BreastBrže Grupe12:0010 godina i starijiStartna listaRezultati
11.Muški200m Slobodno/FreeBrže Grupe12:2511 godina i starijiStartna listaRezultati
12.Ženski200m Slobodno/FreeBrže Grupe13:0510 godina i starijiStartna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuBodovi plivaci muskarciBodovi plivaci zene APSOLUTNA
Najbolje perfomanse po bodovimaBodovi plivaci muskarci APSOLUTNAOstvareni rekordi po disciplinama
Klubski bodovi Beogradska ligaBodovi plivaci zeneRezultni fajl (Lenex)
 
5 - III kolo 1.DEO - 08/06/2019 - 15:30
13.Muški50m Prsno/BreastSporije Grupe15:3011 godina i starijiStartna listaRezultati
14.Ženski50m Prsno/BreastSporije Grupe15:5010 godina i starijiStartna listaRezultati
15.Muški100m Delfin/FlySporije Grupe16:0511 godina i starijiStartna listaRezultati
16.Ženski100m Delfin/FlySporije Grupe16:1510 godina i starijiStartna listaRezultati
17.Muški200m Leđno/BackSporije Grupe16:2011 godina i starijiStartna listaRezultati
18.Ženski200m Leđno/BackSporije Grupe16:4510 godina i starijiStartna listaRezultati
 
6 - III kolo 2.DEO - 08/06/2019 - 18:00
13.Muški50m Prsno/BreastBrže Grupe18:0011 godina i starijiStartna listaRezultati
14.Ženski50m Prsno/BreastBrže Grupe18:2010 godina i starijiStartna listaRezultati
15.Muški100m Delfin/FlyBrže Grupe18:4011 godina i starijiStartna listaRezultati
16.Ženski100m Delfin/FlyBrže Grupe19:0010 godina i starijiStartna listaRezultati
17.Muški200m Leđno/BackBrže Grupe19:1011 godina i starijiStartna listaRezultati
18.Ženski200m Leđno/BackBrže Grupe19:3510 godina i starijiStartna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuBodovi plivaci muskarciBodovi plivaci zene APSOLUTNA
Najbolje perfomanse po bodovimaBodovi plivaci muskarci APSOLUTNAOstvareni rekordi po disciplinama
Klubski bodovi Beogradska ligaBodovi plivaci zeneRezultni fajl (Lenex)
 
7 - IV kolo 1.DEO - 09/06/2019 - 8:00
19.Muški50m Delfin/FlySporije Grupe8:0011 godina i starijiStartna listaRezultati
20.Ženski50m Delfin/FlySporije Grupe8:1010 godina i starijiStartna listaRezultati
21.Muški100m Slobodno/FreeSporije Grupe8:2011 godina i starijiStartna listaRezultati
22.Ženski100m Slobodno/FreeSporije Grupe8:4010 godina i starijiStartna listaRezultati
23.Muški200m Prsno/BreastSporije Grupe8:5511 godina i starijiStartna listaRezultati
24.Ženski200m Prsno/BreastSporije Grupe9:1510 godina i starijiStartna listaRezultati
 
8 - IV kolo 2.DEO - 09/06/2019 - 11:00
19.Muški50m Delfin/FlyBrže Grupe11:0011 godina i starijiStartna listaRezultati
20.Ženski50m Delfin/FlyBrže Grupe11:2010 godina i starijiStartna listaRezultati
21.Muški100m Slobodno/FreeBrže Grupe11:3011 godina i starijiStartna listaRezultati
22.Ženski100m Slobodno/FreeBrže Grupe12:0010 godina i starijiStartna listaRezultati
23.Muški200m Prsno/BreastBrže Grupe12:3011 godina i starijiStartna listaRezultati
24.Ženski200m Prsno/BreastBrže Grupe12:5010 godina i starijiStartna listaRezultati
25.Muški25m Slobodno/FreeDirektno finale13:20Apsolutna 11 god. i stariji.........Rezultati
26.Ženski25m Slobodno/FreeDirektno finale13:20Apsolutna 10 god. i stariji.........Rezultati
27.Dečaci25m Slobodno/FreeDirektno finale13:2011 - 18 godina.........Rezultati
28.Ženski25m Slobodno/FreeDirektno finale13:2010 - 17 godina.........Rezultati