Poslednja izmena 23.05.2010 19:57
Letnje prvenstvo Centralne Srbije za KOA I kolo, Niš, Organizator:PS CS, 22.05.2010.god.
Prijavna statistika po KlubuMulti MedalistiProgresija takmičara (Detaljna)
Statistika Medalja2 najbolje isplivana vremena po klubu i discipliniRezultni fajl (Lenex)
Medalje po disciplinamaNajbolje perfomanse po bodovima
Medalje po klubovimaProgresija takmičara (Sumarno)
 
MuškiŽenski
Slobodno/FreeSlobodno/Free
50mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati 50mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati
200mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati 200mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati
1500mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati 
 
Leđno/BackLeđno/Back
100mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati 100mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati
 
Prsno/BreastPrsno/Breast
50mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati 50mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati
200mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati 200mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati
 
Delfin/FlyDelfin/Fly
100mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati 100mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati
 
Mešovito/I.MedleyMešovito/I.Medley
400mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati 400mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati
 
Slobodno/Free Štafete/RelaySlobodno/Free Štafete/Relay
4 x 100mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati 4 x 100mVreme finalistaOtvorenoStartna listaRezultati
Prijavna statistika po KlubuMulti MedalistiProgresija takmičara (Detaljna)
Statistika Medalja2 najbolje isplivana vremena po klubu i discipliniRezultni fajl (Lenex)
Medalje po disciplinamaNajbolje perfomanse po bodovima
Medalje po klubovimaProgresija takmičara (Sumarno)
 
1 - I Kolo KOA PSCS - 22.05.2010 - 16:00
1.Muški400m Mešovito/I.MedleyVreme finalista16:00OtvorenoStartna listaRezultati
2.Ženski400m Mešovito/I.MedleyVreme finalista16:14OtvorenoStartna listaRezultati
3.Muški50m Prsno/BreastVreme finalista16:23OtvorenoStartna listaRezultati
4.Ženski50m Prsno/BreastVreme finalista16:29OtvorenoStartna listaRezultati
5.Muški200m Slobodno/FreeVreme finalista16:35OtvorenoStartna listaRezultati
6.Ženski200m Slobodno/FreeVreme finalista16:46OtvorenoStartna listaRezultati
7.Muški100m Delfin/FlyVreme finalista16:53OtvorenoStartna listaRezultati
8.Ženski100m Delfin/FlyVreme finalista16:58OtvorenoStartna listaRezultati
9.Muški100m Leđno/BackVreme finalista17:00OtvorenoStartna listaRezultati
10.Ženski100m Leđno/BackVreme finalista17:05OtvorenoStartna listaRezultati
11.Muški200m Prsno/BreastVreme finalista17:10OtvorenoStartna listaRezultati
12.Ženski200m Prsno/BreastVreme finalista17:19OtvorenoStartna listaRezultati
13.Muški50m Slobodno/FreeVreme finalista17:27OtvorenoStartna listaRezultati
14.Ženski50m Slobodno/FreeVreme finalista17:34OtvorenoStartna listaRezultati
15.Muški1500m Slobodno/FreeVreme finalista17:41OtvorenoStartna listaRezultati
16.Ženski4 x 100m Slobodno/FreeVreme finalista18:05OtvorenoStartna listaRezultati
17.Muški4 x 100m Slobodno/FreeVreme finalista18:16OtvorenoStartna listaRezultati