VII Међународни митинг Aqua 235 CUP 2010 - SPLASH Meet Manager 11
Последња измена 13.08.2010 12:50
VII Међународни пливачки митинг "Aqua 235 CUP" 2010, Јагодина, Организатор: ПК "Aqua 235", Јагодина, Место одржавања: Aqua Park, Јагодина 12.08.2010.godine
Пријавна статистика по КлубуДобитници више медаљаОстварени рекорди по дисциплинама
Статистика МедаљаБодовање (велики бодови 20,17,15,...)Прогресија Такмичара (Сумарна)
Медаље по дисциплинамаКомплетни резултатиПрогресија Такмичара (Детаљна)
Медаље по КлубовимаНајбоље перфонмансе по бодовимаРезултни фајл (Lenex)
 
Муш./MЖен./W
Слободно/FreeСлободно/Free
50mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати 50mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати
100mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати 100mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати
 
Леђно/BackЛеђно/Back
50mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати 50mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати
 
Прсно/BreastПрсно/Breast
50mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати 50mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати
 
Делфин/FlyДелфин/Fly
50mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати 50mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати
 
Мешовито/Ind.Med.Мешовито/Ind.Med.
200mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати 200mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати
 
Слободно/Free Штафета/RelayСлободно/Free Штафета/Relay
4 x 100mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати 4 x 100mВреме финалистаОтвореноСтартне листеРезултати
Пријавна статистика по КлубуДобитници више медаљаОстварени рекорди по дисциплинама
Статистика МедаљаБодовање (велики бодови 20,17,15,...)Прогресија Такмичара (Сумарна)
Медаље по дисциплинамаКомплетни резултатиПрогресија Такмичара (Детаљна)
Медаље по КлубовимаНајбоље перфонмансе по бодовимаРезултни фајл (Lenex)
 
1 - Једноделно такмичење - 12.08.2010 - 17:00
1.Муш./M50m Леђно/BackВреме финалиста17:00ОтвореноСтартне листеРезултати
2.Жен./W50m Леђно/BackВреме финалиста17:19ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
1.Муш./M50m Леђно/BackДодела Медаља17:38Отворено
3.Муш./M50m Прсно/BreastВреме финалиста17:44ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
2.Жен./W50m Леђно/BackДодела Медаља18:08Отворено
4.Жен./W50m Прсно/BreastВреме финалиста18:14ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
3.Муш./M50m Прсно/BreastДодела Медаља18:33Отворено
5.Муш./M50m Делфин/FlyВреме финалиста18:39ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
4.Жен./W50m Прсно/BreastДодела Медаља18:53Отворено
6.Жен./W50m Делфин/FlyВреме финалиста18:59ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
5.Муш./M50m Делфин/FlyДодела Медаља19:09Отворено
7.Муш./M50m Слободно/FreeВреме финалиста19:15ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
6.Жен./W50m Делфин/FlyДодела Медаља20:01Отворено
8.Жен./W50m Слободно/FreeВреме финалиста20:07ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
7.Муш./M50m Слободно/FreeДодела Медаља20:39Отворено
9.Муш./M100m Слободно/FreeВреме финалиста20:45ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
8.Жен./W50m Слободно/FreeДодела Медаља21:14Отворено
10.Жен./W100m Слободно/FreeВреме финалиста21:20ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
9.Муш./M100m Слободно/FreeДодела Медаља21:43Отворено
11.Муш./M200m Мешовито/Ind.Med.Време финалиста21:49ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
10.Жен./W100m Слободно/FreeДодела Медаља22:09Отворено
12.Жен./W200m Мешовито/Ind.Med.Време финалиста22:15ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
11.Муш./M200m Мешовито/Ind.Med.Додела Медаља22:37Отворено
13.Муш./M4 x 100m Слободно/FreeВреме финалиста22:43ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
12.Жен./W200m Мешовито/Ind.Med.Додела Медаља23:02Отворено
14.Жен./W4 x 100m Слободно/FreeВреме финалиста23:08ОтвореноСтартне листеРезултати
Доделу медаља врши: __________________________________
13.Муш./M4 x 100m Слободно/FreeДодела Медаља23:23Отворено
14.Жен./W4 x 100m Слободно/FreeДодела Медаља23:29Отворено