Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Previous Next
Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе

siladji-acrop-2010-naslov.jpgPoslednji dan tradicionalnog XXIII LEN mitinga Acropolis Grad Prix 2010 u Atini (Grčka) doneo je 7 novih medalja srpskoj reprezentaciji. Drugo zlato osvojio je Čaba Silađi na 100 prsno (1:02.94). Dve srebrne medalje osvojili su Milica Ostojić u 400 kraul (4:27.25) i Radovan Siljevski na 50 delfin (24.89), dok su tri bronze osvojili Ivan Lenđer na 50 delfin (24.90), Anđelka Petrović na 100 kraul (58.35) i Boris Stojanović takodje na 100 kraul (53.19). Jovana Nikolovski bila je 6.-ta na 100 leđno. Pogledajte zvanične rezultate OVDE, kao i našu malu foto galeriju u nastavku. (Foto: PSS Marketing)

Radovan Siljevski i Ivan Lenđer na pobedničkom postolju u trci 50 delfin...

Andjelka Petrović, na pobedničkom postolju u trci 100 kraul (bronza)...

Boris Stojanović, na pobedničkom postolju u trci 100 kraul (bronza)...

Ivan Lenđer bronzani na 100m delfin
(15.maj.2010)

Ivan Lenđer u trci na 100m delfin

Anđelka Petrović sa bronzanom medaljom u trci 50m kraul (Subota 15.maj 2010)

Čaba Silađi u vođstvu na 100m prsno

Čaba Silađi nakon pobede u trci 50m prsno
(15.maj 2010)

Čaba Silađi na pobedničkom postolju nakon trke na 50m prsno
(Subota 15.maj 2010)

Radovan Siljevski koncentriše se pred trku 200m kraul u kojoj je osvojio bronzanu medalju