Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Previous Next
Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе

Kancelarija PSS

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Prva sudijska konferencija odžaće se u nedelju 11.04.2010. godine u prostorijama fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Beogradu sa početkom od 16 časova. Pripremljen je i predlog DNEVNOG REDA konferencije.

User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

djordjevic_skupstina.jpgDanas je na Skupstini Plivačkog saveza Beograda, održanoj u klubu sportista SD "Partizan" dosadašnji predsednik Ivan Đorđević ponovo, jednoglasno izabran od strane 10 plivačkih klubova - članova PSB. U svom trećem po redu mandatu na čelnom mestu PSB-a, Đorđević je obećao nastavak izvanredne saradnje sa klubovima, Sekretarijatom za sport i omladinu Grada Beograda, kao i drugim institucijama i privredom na daljem napretku plivanja u glavnom gradu Srbije. Zahvaljujući na pohvalama predlagaču kandidature PK "11 April", novi-stari predsednik je insistirao i da se još više produbi saradnja na relaciji PSS - PSB te će i on svojim aktivnim radom pomoći u okviru Upravnog odbora PSS. Posebna zahvalnost odata je Sekretarijatu za sport Beograda na već započetoj akciji "300 termina za treninge u bazenima za plivačke klubove Beograda". U članstvo PSB-a, primljen je novi klub PK "LaKolubara" iz Velikih Crljena. (Foto: Marketing PSS)

PSS je dana 23.03.2010. doneo rešenje o raskidu ugovora o radu sa generalnm sekretarom PSS, Sašom Mirčetićem, obzirom da je utvrdio niz nepravilnosti i propusta u njegovom radu, što se karakteriše da nije izvršavao poslove i zadatke svog radnog mesta. Vršilac dužnosti generalnog sekretara PSS od 01.04.2010. biće Vladimir Anušić iz Beograda. Do stupanja Vladimira Anušića na funkciju, poslove genralnog sekretara će obavljati Dragan Jocić iz Zrenjanina.

Reprezentacija Srbije će nastupati na međunarodnom mitingu „RAVNE 2010“ koji je na programu od 27.-28.03.2010. godine. Polazak ekipe je u sredu (24.03.2010.) godine u 5:30 iz Valjeva, 7:00 iz Beograda – Taš, 8:30 iz Zrenjanina – bazen i 9:30 iz Novog Sada – Spens. Povratak ekipe je predviđen za nedelju (28.03.2010.) posle završetka takmičenja i večere. Vođa puta je Igor Erhartić (broj pasoša 007734666, JMBG 2901984800066, Ulica Dragiše Brašovana 14 – Novi Sad). Mole se klubovi da pripreme saglasnosti roditelja za plivače koje će glasiti na Igora Erhartića. Na takmičenje u Sloveniju se može putovati samo sa crvenim novim pasošima. Spisak učesnika reprezentacije u prilogu:

Zbog obimnosti dnevnog reda, druga sednica Upravnog Odbora Plivačkog Saveza Srbije održana je iz dva dela i to u Beogradu 04.03.2010 i u Zrenjaninu 13.03.2010. U prilogu takođe se nalazi i odluka o delegiranju sudija za predstojeća prvenstva.

U prilogu se nalazi preliminarni plan i program reprezentacije Srbije za takmičenje u Sloveniji. Nakon sastanka UO PSS i SS PSS koji ce biti održani na Prvenstvu Srbije za kadete, omladince i apsolutno u Zrenjaninu bice doneta konačna odluka o članovima reprezentacije.

• Izvestaj Milivoja Dopsaja pronadjite OVDE.