Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе
Веља Стјепановић поново првак Европе
Previous Next
Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању Злато за Уроша Живановића на Светском јуниорском првенству у пливању
Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању Мартина Буквић освојила бронзану медаљу на Светском јуниорском првенству у пливању
Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству Урош Живановић освојио сребрну медаљу на Светском јуниорском првенству
Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој Бронзана штафета на Европском олимпијском фестивалу младих у Словачкој
Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму Нина Станисављевић освојила сребрну медаљу на Европском јуниорском првенству у Риму
Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану Сребро за Ању Цревар на Европском првенству у Казану
Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру Злато за Нину Станисављевић на Медитеранским Играма у Алжиру
Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији Бронза за Уроша Живановића на Европском јуниорском првенству у Румунији
Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а Алекса Бобар, бронзани на 100 слободно са ЕЈОФ-а
Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул Нина Станисављевић освојила сребро на Европском олимпијском фестивалу младих и поставила нови рекорд такмичења на 50 краул
Ања Цревар сребрна на YOG 2018 Ања Цревар сребрна на YOG 2018
Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству Бронзана медаља за Ању Цревар на Светском јуниорском првенству
Бронзана Ања са Европских игара Бронзана Ања са Европских игара
Веља Стјепановић бронза у Дохи Веља Стјепановић бронза у Дохи
Веља Стјепановић поново првак Европе Веља Стјепановић поново првак Европе

 

У периоду од 1. до 4. децембра 2022. године у Новом Саду на базену СРЦ Слана бара одржано је Зимско појединачно и екипно првенство Србије за јуниоре и у апсолутној конкуренцији  са 282 пливача из 37 клубова из целе Србије.

Најуспешније екипе такмичења у јуниоркој конкуренцији биле су:

    1. ПК 11. Април, Београд са 1.874 бода
    2. ПК Партизан, Београд са 894 бода
    3. ПК Нови Сад, Нови Сад са 742 бода

Најуспешније екипе такмичења у апсолутној конкуренцији биле су:

    1. ПК 11. Април, Београд са 3.321 бодом
    2. ПК Нови Сад, Нови Сад са 2.097 бода
    3. ПК Војводина, Нови Сад са 1.893 бода

Постављено је укупно 17 нових националних рекорда међу којима је и нови рекорд штафете у женској конкуренцији 4x200 слободно померен након 12 година.

Пуну листу рекорда са овог такмичења можете прочитати овде 

               

            Мартина Буквић, ПК 11. Април                              Урош Живановић, ПК Дубочица

          50м прсно, 31.30(до16 и до 17 год)                          50м прсно, 27.16 (до17 и до 18 год) 

     

         Огњен Пилиповић, ПК Партизан                     Петар Поповић, ПК Плави талас

         200м слободно, 1:48.50(до16 и до 17 год)             50м слободно, 22.51(до16 и до 18 год)

         100м делфин, 54.02 (до16 год)                              100м слободно, 48.94 (до16 и до 18 год)

          200м делфин, 1:58.09 (до16 год)

 

                            

           Матија Рађеновић, ПК Спартак                                      Лука Јовановић, ПК 11. Април

           200м мешовито, 2:01.99 (до16 и до 17 год)                             50м делфин, 25.32(до15 год)  

            

                                                                                                                                                                           

     

        ПК 11.Април                                                     ПК 11.Април                                                       

     4x50 слободно, 1:45.67 (14-17год)                   4x100 слободно, 3:46.72 (апсолутна)              

                                                                          4x100 мешовито, 4:12.67 (апсолутна)

     Мартина Буквић                                                      Мартина Буквић                                        

     Ања Каљевић                                                           Ања Каљевић                                            

     Мина Каљевић                                                         Мина Каљевић                                          

     Хелена Лалковић                                                    Исидора Димкић                                       

 

 

                     

ПК 11. Април                                                                                 ПК 11.Април

4x50 мешовито, 1:56.44 (14-17год)                                4x50 мешовито, микс полова, 1:50.97 (14-17год)

Ања Каљевић                                                                                Никола Докмановић

Мина Каљевић                                                                              Константин Ковачевић

Ива Мартиновић                                                                              Мина Каљевић

Мартина Буквић                                                                            Хелена Лалковић      

 

               

                        ПК 11.Април                                                                ПК Спартак 

  4x100 мешовито, микс полова, 3:46.72 (апсолутна)     4x100 мешовито, микс полова, 4:01.65 (апсолутна)

          Јован Бојичић                                                          Ања Зубелић

         Михаило Гашић                                                       Матија Рађеновић

        Мина Каљевић                                                          Петра Чајкаш

        Ива Мартиновић                                                       Никола Колтин

   ПК 11.Април                                                                      

  4x200 слободно, 7:33.82 (15-18год)      

 Марко Родић                                              

 НиколаСимић                                        

 Лука Јовановић

Михаило Гашић